Reštaurácia Corvin

 

Reštaurácia

Reštaurácia CORVIN vo Veľkom Mederi sa nachádza na Poľovníckej ulici vedúcej k termálnemu kúpalisku.Tiché prostredie, vysoko kvalitné jedlá a nápoje, zdvorilé služby charakterizujú túto reštauráciu. Bola otvorená v máji 2011 postavená je v modernom štýle, ponúka špeciality domácej, stredomorskej a medzinárodnej kuchyne, zabezpečuje pohodlie 85 hosťom. Reštaurácia je vybavená klimatizáciou a moderným odsávacím systémom. . Travertínom odeté stĺpy a klenby so špecifickými farbami robia toto miesto zvláštnym. V chladných zimných mesiacoch spríjemňuje večery útulný krb, ktorý zvyšuje príjemnú atmosféru tohto miesta. V letných horúcich dňoch 130 ľuďom poskytuje tienistá záhradná terasa dokonalú zábavu so živou hudbou a zábavou.Skúsený a zdvorilý personál reštaurácie zabezpečí návštevníkom príjemnú atmosféru, ktorá v nich zanechá milé spomienky.Srdečne očakávame našich milých hostí na mieste, kde sa príjemne cítia mladí, rodiny, pracovné kolektívy v kultúrnom prostredí, kde je hosť vždy na prvom mieste. Naša reštaurácia denne od 9.00 hod. do 22.00 hod. srdečne očakáva tých, ktorí chcú konzumovať v štýlovom prostredí s priateľským personálom jedlá a nápoje vyrobené z kvalitných produktov v podobe menu alebo a la carte. Každý týždeň ponúkame čerstvé menu za primerané ceny a podmienky pre našich návšteníkov.

Ponuky jedál a nápojov

Návštevníci reštaurácie CORVIN si môžu vybrať jedlá zo širokej ponuky. Jedálny lístok sa snažíme vytvárať kreatívne, podľa potreby našich hostí rozšírujeme o zdravé vegetárianske recepty. Na prípravu jedál používame kvalitné a čerstvé suroviny za prísnych hygienických podmienok v súlade s požiadavkami HACCP. Mäso a zelenina pochádza z produkcie okolitých chovateľov a pestovateľov. Reštaurácia sa špecializuje na maďarskú kuchyňu, ale v ponuke jedál nechýbajú ani medzinárodné jedlá. K jedlám je široká ponuka nápojov, čo dáva predpoklad príjemného posedenia.

Oficiálne pivo Zlatý bažant, káva Illy a produkty firmy Coca-Cola doplňajú našu ponuku. Vedenie, ako i zamestnanci reštaurácie CORVIN ponúkajú svoje služby návštevníkom na vysokej úrovni, dúfame že v blízkej budúcnosti budete to aj Vy!

Naša reštaurácia akceptuje aj stravovacie lístky (Ticket Restaurant, Cheque Dejenuer) a platba kartou je tiež možná.

Reštaurácia CORVIN je ideálnym miestom pre rôzne akcie

Reštaurácia realizuje rôzne rodinné oslavy, stužkové, zásnuby, narodeniny, svadby, krstiny pomaturitné stretnutia triedy a obchodné rokovania až pre 75 osôb.